29 آذر 1397

کسب دو رتبه برتر در کنگره قرآنی سمپاد قطب 1 کشور

مولف: علی محمد حبیبی راد   /  دسته: مذهبی   /  رتبه دهید:
3

کسب دو رتبه برتر در کنگره قرآنی سمپاد قطب 1 کشور

دو نفر از دانش آموزان پایه هشتم دبیرستان شهید صدوقی با کسب رتبه های برتر قطب 1 کشور در بیست و پنجمین کنگره سراسری قرآن کریم ویژه مدارس استعدادهای درخشان موفق به راهیابی به مرحله کشوری این کنگره شدند.
1- علی حکیمی، رتبه اول رشته معارف قرآنی
2- محمدمهدی عربی، رتبه دوم رشته حفظ 5 جزء
 
بیست و پنجمین کنگره سراسری قرآن کریم ویژه مدارس استعدادهای درخشان، قطب یک کشور در روز ۲۷ آذرماه 97 با حضور جمعی از مسئولان در محل پژوهشکده تعلیم و تربیت تالار فرهنگیان یزد آغاز شد.
این مسابقات با حضور دانش‌آموزان برگزیده مرحله استانی دوره‌های تحصیلی اول و دوم متوسطه در رشته‌های قرائت، حفظ و معارف قرآن کریم در دو بخش دختران و پسران از استان‌های خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان و یزد به مدت دو روز  برگزار شد و طی دو روز ۶۳ دانش‌آموز که از این تعداد، ۲۱ نفر در رشته معارف، ۲۰ نفر رشته حفظ و ۲۲ نفر در رشته قرائت شرکت کرده‌اند، به رقابت با یکدیگر پرداختند.
از این تعداد ۱۸ نفر در بخش دختران و ۱۸ نفر در بخش پسران دوره اول و دوم متوسطه به عنوان برگزیده معرفی و در مراسم اختتامیه از آنان تجلیل شد.
 
سخنرانی حجت‌الاسلام معزالدینی امام جمعه موقت یزد، سخنرانی حسن‌آبادی قاری و حافظ روشندل قرآنی، سخنرانی عباسعلی دانافر مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد، اجرای گروه تواشیح بینات و تجلیل از برگزیدگان این مسابقات از برنامه های مراسم افتتاحیه و اختتامیه بود.
 

تعداد مشاهده (950)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "کسب دو رتبه برتر در کنگره قرآنی سمپاد قطب 1 کشور"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید