چاپ خبر
شهید صدوقی سه‌شنبه, ۰۱ آبان ۱۳۹۷
دانش آموزان با «بقچه کتاب» به مدرسه آمدند
به منظور گسترش فرهنگ کتابخوانی و نیز گسترش فرهنگ صرفه جویی و همیاری، بازارچه کتاب با عنوان «بقچه کتاب» در دبیرستان شهید صدوقی برگزار شد.
 
به منظور گسترش فرهنگ کتابخوانی و نیز گسترش فرهنگ صرفه جویی و همیاری، بازارچه کتاب با عنوان «بقچه کتاب» در دبیرستان شهید صدوقی برگزار شد.
در این بازارچه دانش آموزان کتب های استفاده شده خود را، اعم از علمی، فرهنگی، تاریخی، داستانی، شعر و ... در معرض فروش با تخفیف به سایر دانش آموزان قرار دادند.
در این بازارچه دانش‌آموزان کتاب‌هایی را که مطالعه کرده‌اند و نیازی به آنها ندارند، به مدرسه می‌آورند و بساط فروش کتاب‌های خود را به شیوه دست‌فروشی و با توضیح مطالب کتاب‌هایی را که خوانده‌اند و و با تخفیف ویژه به راه می اندازند. آن‌ها با درآمدی که از این طریق کسب می‌کنند از بقیه دوستان خود کتاب می‌خرند. 
در این بازارچه، دانش‌آموزان تجربه‌ای برای کسب درآمد پیدا می‌کنند و با برقراری ارتباط با مشتریان اعتمادبه‌نفس خود را بالا می‌برند، همچنین از کتاب‌های خوانده‌شده یکدیگر استفاده می‌کنند. 
از این بازارچه، مسئولین سازمان دانش آموزی، دبیران مدرسه و برخی از دانش آموزان مدارس مجاور هم حضور بازدید داشتند و خبرنگاران صداو سیما، پانا و ایرنا گزارش تهیه کردند.
هم چنین در این روز، «باشگاه کتابخوانی» دبیرستان آغاز به کار کرد.
 
بازتاب در خبرگزاری پانا
بازتاب در خبرگزاری ایرنا
بازتاب در خبرگزاری ایسنا
 
انتهای پیام/.