طبق آخرین نتایج اعلام شده، دانش آموزان زیر از دبیرستان دوره اول شهید صدوقی موفق به کسب رتبه های برتر ناحیه و استان در سال تحصیلی 99-98 شده اند:
47 رشنه در ناحیه (97 نفر)
12 رشته در استان (34 نفر)
ردیف |
گروهی/ انفرادی |
نام دانش آموز |
پایه |
رشته |
رتبه درناحیه دو یزد |
رتبه در استان یزد |
1 |
گروهی |
همه دانش آموزان |
متوسطه دوره اول |
ســــــــرود همــــــــــــگانی |
رتبه اول ناحیه |
رتبه اول استان و برگزیده کشوری |
2 |
گروهی |
مربی: مجتبی لاله زاری/ بازیگران: پارسا زارع زاده- آرمان غفاریان- سید امیررضا میردهقان- مسیحا مشایخی- سبحان ابریشمی راد- رضا دهشیری- عرفان دادور- محمدنیما بین آبادی- امیرحسین شکاری- امیرمحمد رضائی- سروش کورش فر/ دستیار کارگردان: محمد رادمنش |
متوسطه دوره اول |
نمایش صحنه ای |
رتبه اول ناحیه |
رتبه اول استان |
3 |
گروهی |
مربی: محمد پارسائی خواه/ بازیگران: محمد امین امدادی- محمد مهدی حافظیمقدم- مصطفی حیدری- حمیدرضا دهقان- رضا زارعبیدکی- شایان شاهمحمدی- امیرحسین فاتحی/ دستیار کارگردان: محمد درهشیری |
متوسطه دوره اول |
نمایشنامه خوانی |
رتبه اول ناحیه |
رتبه اول استان |
4 |
گروهی |
آرمان جان احمدی- آرمان غفاریان- پارسا ملکوتی- ابوالفضل محمدی |
متوسطه دوره اول |
همنوازی |
رتبه اول ناحیه |
رتبه اول استان |
5 |
انفرادی |
محسن رفیع زاده تفتی |
نهم |
داستان نویسی |
رتبه اول ناحیه |
رتبه اول استان |
6 |
انفرادی |
آرمان جان احمدی |
|
نوازندگی (ویولن) |
رتبه اول ناحیه |
رتبه اول استان |
7 |
گروهی |
حمیدرضا دهقان- نوید صامت |
نهم |
بازی های رایانه ای |
رتبه اول ناحیه |
رتبه دوم استان |
8 |
انفرادی |
امیرحسین شوری زاده |
هشتم |
طراحی با ذغال |
رتبه اول ناحیه |
رتبه دوم استان |
9 |
انفرادی |
امیرحسین نقیبی |
هشتم |
نقاشی با آب مرکب |
رتبه اول ناحیه |
رتبه دوم استان |
10 |
انفرادی |
حمیدرضا دهقان |
نهم |
وبلاگ |
رتبه اول ناحیه |
رتبه دوم استان |
11 |
گروهی |
نوید صامت- حمیدرضا دهقان |
متوسطه دوره اول |
پویا نمایی |
رتبه اول ناحیه |
رتبه سوم استان |
12 |
انفرادی |
محمدصدرا کوچک زاده |
هفتم |
قلم فلزی |
رتبه اول ناحیه |
رتبه سوم استان |
13 |
گروهی |
سینا لطفی فاطمی- امیرحسین نقیبی |
هشتم |
بازی های رایانه ای |
رتبه اول ناحیه |
|
14 |
گروهی |
محمدمتین میرجلیلی- محسن رفیع زاده |
نهم |
بازی های رایانه ای |
رتبه اول ناحیه |
|
15 |
انفرادی |
محمد رادمنش |
هشتم |
عکاسی |
رتبه اول ناحیه |
|
16 |
انفرادی |
شایان شاه محمدی |
|
قالیبافی |
رتبه اول ناحیه |
|
17 |
انفرادی |
دانیال مهرابی |
هشتم |
کتابخوانی |
رتبه اول ناحیه |
|
18 |
انفرادی |
محمدحسن کریمی فرد |
نهم |
کتابخوانی |
رتبه اول ناحیه |
|
19 |
گروهی |
سیدسینا لطفی فاطمی- امیرحسن نقیبی |
هشتم |
نشریه الکترونیک |
رتبه اول ناحیه |
|
20 |
گروهی |
پارسا ملکوتی- امیرمحمد میرحسینی |
نهم |
نشریه الکترونیک |
رتبه اول ناحیه |
|
21 |
انفرادی |
مهران جعفری |
|
نوازندگی (پیانو) |
رتبه اول ناحیه |
|
22 |
انفرادی |
محمد محمدی |
نهم |
آرم رایانه ای |
رتبه دوم ناحیه |
|
23 |
گروهی |
امیرمحمد میرحسینی- پارسا ملکوتی |
نهم |
بازی های رایانه ای |
رتبه دوم ناحیه |
|
24 |
انفرادی |
امیرمحمد میرحسینی |
نهم |
پوستر رایانه ای |
رتبه دوم ناحیه |
|
25 |
گروهی |
پارسا زارع زاده |
متوسطه دوره اول |
پویا نمایی |
رتبه دوم ناحیه |
|
26 |
گروهی |
مربی: علی اکبر کاظمی/ دانش آموزان: علی آذر باد- محمد دره شیری- ابوالفضل عبدلی- پارسا برومند- علی دهقانی- آرمان غفاریان- آرمان جان احمدی- محسن رفیع زاده- محسن مهدیان فر- علی توکلی- محمد مبین رضایی- احمد رضا غلامی- پوریا جواد پور- ایلیا زارع- امیر محمد میرحسینی- مصطفی حیدری- رضا زمانی- سید امیر رضا میردهقان- سید عرفان دادور- سید یوسف صدرنیا- حمیدرضا دهقان- پارسا پیرمحمدی |
متوسطه دوره اول |
سرود |
رتبه دوم ناحیه |
|
27 |
انفرادی |
محمد محمدی |
نهم |
طراحی آرم رایانه ای |
رتبه دوم ناحیه |
|
28 |
انفرادی |
امیرحسین شوری زاده |
هشتم |
کاریکاتور |
رتبه دوم ناحیه |
|
29 |
انفرادی |
امیرمحمدصمدی |
هفتم |
کتابخوانی |
رتبه دوم ناحیه |
|
30 |
انفرادی |
علی آذرباد |
هفتم |
نقاشی با مدادرنگ |
رتبه دوم ناحیه |
|
31 |
انفرادی |
پارسا زارع زاده |
متوسطه دوره اول |
نقالی |
رتبه دوم ناحیه |
|
32 |
انفرادی |
پارسا ملکوتی |
|
نوازندگی (پیانو) |
رتبه دوم ناحیه |
|
33 |
انفرادی |
پارسا ملکوتی |
نهم |
وبلاگ |
رتبه دوم ناحیه |
|
34 |
انفرادی |
نوید ناطق |
هشتم |
طراحی با مداد |
رتبه دوم مشترک ناحیه |
|
35 |
انفرادی |
محمد محمدی |
نهم |
پوستر رایانه ای |
رتبه سوم ناحیه |
|
36 |
گروهی |
امیرمحمد میرحسینی- پارسا ملکوتی |
متوسطه دوره اول |
پویا نمایی |
رتبه سوم ناحیه |
|
37 |
انفرادی |
پوریا جواد پور |
نهم |
داستان نویسی |
رتبه سوم ناحیه |
|
38 |
انفرادی |
محسن رفیع زاده تفتی |
نهم |
عکاسی |
رتبه سوم ناحیه |
|
39 |
انفرادی |
نوید صامت |
نهم |
نستعلیق |
رتبه سوم ناحیه |
|
40 |
گروهی |
حمیدرضا دهقان- عرفان کرمی |
نهم |
نشریه الکترونیک |
رتبه سوم ناحیه |
|
41 |
انفرادی |
محمدامین امدادی |
نهم |
نقاشی با پاستل |
رتبه سوم ناحیه |
|
42 |
انفرادی |
دانیال مهرابی |
|
نوازندگی (سنتور) |
رتبه سوم ناحیه |
|
43 |
انفرادی |
شایان سبزی |
هشتم |
وبلاگ |
رتبه سوم ناحیه |
|
44 |
انفرادی |
محمد قانع |
نهم |
وبلاگ |
رتبه سوم ناحیه |
|
45 |
انفرادی |
حافظ راجی |
نهم |
شعر |
رتبه چهارم ناحیه |
|
46 |
انفرادی |
امیرمحمد میرحسینی |
نهم |
وبلاگ |
رتبه چهارم ناحیه |
|
47 |
انفرادی |
پارسا ملکوتی |
نهم |
داستان نویسی |
رتبه پنجم ناحیه |
|
تعداد مشاهده
(1772)
نظرات
(1)