23 بهمن 1398

تاکنون کسب 35 رتبه برتر ناحیه در مسابقات فرهنگی هنری آموزش و پرورش

مولف: علی محمد حبیبی راد   /  دسته: فرهنگی و هنری   /  رتبه دهید:
3/9

تاکنون کسب 35 رتبه برتر ناحیه در مسابقات فرهنگی هنری آموزش و پرورش

طبق نتایج اعلام شده تا این لحظه، دانش آموزان زیر از دبیرستان دوره اول شهید صدوقی موفق به کسب رتبه های اول تا سوم در مسابقات فرهنگی هنری دانش آموزان ناحیه 2 یزد شده اند:
 
ردیف گروهی/ انفرادی نام دانش آموز پایه رشته  رتبه وضعیت
1 گروهی مربی: مجتبی لاله زاری/ بازیگران: پارسا زارع زاده- آرمان غفاریان- سید امیررضا میردهقان- مسیحا مشایخی- سبحان ابریشمی راد- رضا دهشیری- عرفان دادور- محمدنیما بین آبادی- امیرحسین شکاری- امیرمحمد رضائی- سروش کورش فر/ دستیار کارگردان: محمد رادمنش متوسطه دوره اول نمایش صحنه ای اول راه یافته به استان
2 گروهی مربی: محمد پارسائی خواه/ بازیگران: محمد امین امدادی- محمد مهدی حافظی‌مقدم- مصطفی حیدری- حمیدرضا دهقان- رضا زارع‌بیدکی- شایان شاه‌محمدی- امیرحسین فاتحی/ دستیار کارگردان: محمد دره‌شیری متوسطه دوره اول  نمایشنامه خوانی اول راه یافته به استان
3 گروهی نوید صامت- حمیدرضا دهقان متوسطه دوره اول پویا نمایی اول راه یافته به استان
4 گروهی سیدسینا لطفی فاطمی- امیرحسن نقیبی متوسطه دوره اول-هشتم نشریه الکترونیک اول راه یافته به استان
5 گروهی پارسا ملکوتی- امیرمحمد میرحسینی متوسطه دوره اول-نهم نشریه الکترونیک اول راه یافته به استان
6 گروهی سینا لطفی فاطمی- امیرحسین نقیبی متوسطه دوره اول-هشتم بازی های رایانه ای اول راه یافته به استان
7 گروهی محمدمتین میرجلیلی- محسن رفیع زاده متوسطه دوره اول-نهم بازی های رایانه ای اول راه یافته به استان
8 گروهی پارسا زارع زاده متوسطه دوره اول پویا نمایی دوم  
9 گروهی امیرمحمد میرحسینی- پارسا ملکوتی متوسطه دوره اول-نهم بازی های رایانه ای دوم  
10 گروهی امیرمحمد میرحسینی- پارسا ملکوتی متوسطه دوره اول پویا نمایی سوم  
11 گروهی حمیدرضا دهقان- عرفان کرمی متوسطه دوره اول-نهم نشریه الکترونیک سوم  
12 گروهی حمیدرضا دهقان- نوید صامت متوسطه دوره اول-نهم بازی های رایانه ای سوم مشترک  
13 انفرادی محمدصدرا کوچک زاده هفتم قلم فلزی اول راه یافته به استان
14 انفرادی محمد رادمنش هشتم عکاسی اول راه یافته به استان
15 انفرادی امیرحسین نقیبی هشتم آب مرکب اول راه یافته به استان
16 انفرادی امیرحسین شوری زاده هشتم ذغال اول راه یافته به استان
17 انفرادی حمیدرضا دهقان نهم وبلاگ اول راه یافته به استان
18 انفرادی علی آذرباد هفتم مدادرنگ دوم  
19 انفرادی امیرحسین شوری زاده هشتم کاریکاتور دوم  
20 انفرادی محسن رفیع زاده تفتی نهم داستان نویسی دوم  
21 انفرادی محمد محمدی نهم آرم رایانه ای دوم  
22 انفرادی امیرمحمد میرحسینی نهم پوستر رایانه ای دوم  
23 انفرادی پارسا ملکوتی نهم وبلاگ دوم  
24 انفرادی پارسا زارع زاده متوسطه دوره اول نقالی دوم  
25 انفرادی شایان سبزی هشتم وبلاگ سوم  
26 انفرادی پوریا جواد پور نهم داستان نویسی سوم  
27 انفرادی محمد محمدی نهم پوستر رایانه ای سوم  
28 انفرادی محسن رفیع زاده تفتی نهم عکاسی سوم  
29 انفرادی محمدامین امدادی نهم پاستل سوم  
30 انفرادی نوید صامت نهم نستعلیق سوم  
31 انفرادی محمد قانع نهم وبلاگ سوم  
32 انفرادی امیرمحمد میرحسینی نهم وبلاگ چهارم  
33 انفرادی حافظ راجی نهم شعر چهارم  
34 انفرادی پارسا ملکوتی نهم داستان نویسی پنجم  
35 انفرادی نوید ناطق هشتم طراحی با مداد دوم مشترک  
 
 

تعداد مشاهده (423)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "تاکنون کسب 35 رتبه برتر ناحیه در مسابقات فرهنگی هنری آموزش و پرورش"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید