4 بهمن 1397

دانش آموزان و فضای مجازی

مولف: علی محمد حبیبی راد   /  دسته: خبرهای مدرسه   /  رتبه دهید:
3/3

دانش آموزان و فضای مجازی

امروزه فضای مجازی به بخش تفکیک‌ناپذیری از زندگی انسان‌ها تبدیل شده و با سرعت شتابان، تمامی شئون و عرصه‌های زیست بشر را تحت تأثیر قرار داده است. دانش آموزان نیز در دوران نوجوانی و سن بلوغ، به‌عنوان یکی از حساس‌ترین مقاطع زندگی، با این پدیده روبرو هستند.
لذا مسئولین مدرسه در جلسه‌ای ویژه در مورد «استفاده از فضای مجازی» با والدین دانش‌آموزان به گفت‌وگو و همفکری نشستند.
جناب آقای موسوی مدیر مدرسه، جناب آقای دهقان رئیس انجمن اولیا و مربیان، آقای حبیبی راد معاون فناوری مدرسه و جنای سروان حمامی از پلیس فتا از سخنرانان این جلسه بودند.
هم چنین در این جلسه کارنامه نوبت اول دانش آموزان به والدین تحویل داده شد.
 

تعداد مشاهده (626)       نظرات (1)

نظرات کاربران درباره خبر "دانش آموزان و فضای مجازی"


همایش خوب و مفیدی بود و نکات مثبتی داشت. از همه مهمتر برای بنده این بود که متوجه شدم اولیاء محترم مدرسه در جریان روابط فضای مجازی دانش آموزارن هستند و اوضاع را به نحو مطلوب رصد می کنند. نکته دوم حضور نماینده پلیس فتا به عنوان مرجع آگاه در زمینه جرایم فضای مجازی بود. نکته دیگر مطالب ارزشمند و مبتنی بر تحقیق آقای مهندس حبیبی راد که به نظر بنده بهترین بخش برنامه بود ولی متاسفانه به دلیل محدودیت زمانی بصورت کامل بیان نشد. هرچند همین مقدار اندک هم بسیار اثربخش بود. از جناب موسوی مدیر محترم و جناب کاظمی بدلیل اهمیتی که برای مسائل فرهنگی در کنار رشد تحصیلی قائل هستند تشکر ویژه دارم. در واقع به نظر بنده حضور مسئولین فرهیخته در آموزشگاه از موفقیت دانش آموزان در آزمون ورودی ارزش بیشتری دارد که قدردان و سپاسگزار هستیم.

نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید